Анонси

ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЧЕМПІОНАТУ: ДРАЙВ І БАЛАНС

12 Червня 2020
446

Напружено розпочався для гравців команди – «СКВ – Комфортне місто» V Чемпіонат України з футболу серед ветеранів, у віковій категорії 40+, що сьогодні стартував в Одесі.

Їх першим супротивником стала потужна команда з Володимирівки, яка є нинішнім лідером Чемпіонату України у категорії 45+. Тож, сєвєродончани поступилися їй із рахунком 0:3, та все ж розігрілися і зарядилися спортивним азартом. 

Другий матч «СКВ – Комфортне місто» провели з «Динамо» (Суми), який виграли: 3:1. Авторами голів у ворота сумчан стали Геннадій Сушко, Олег Шкиря і Сергій Шакун. 

– Наша команда виборола перемогу в упертій боротьбі, розпочавши з нічійного рахунку 1:1, – розповідає помічник тренера та адміністратор сєвєродонецької команди Деніс Зезюлін, – Взагалі, змагання проходять драйвово, з багатьма «жовтими» картками, та, на щастя, без травм. І загальний результат першого дня турніру виявився для нас, так би мовити, доволі збалансованим, – посміхається він.

Тут, в Одесі, члени нашої команди сповна відчули, що звикли до дещо іншого формату, адже ветерани луганського футболу грали переважно у великому спорті, тоді як їх «конкуренти» мають більший досвід змагань у футзалі. Втім, ця особливість виявилася й певною родзинкою сєвєродончан, які відразу завоювали масу прихильників серед вболівальників чемпіонату. 

– Глядачів багато, і я помітив, – продовжує Деніс, – що вони вболівають саме за «СКВ – Комфортне місто». Не лише тому, що ми новачки цих всеукраїнських змагань, а й ще з огляду на нашу відмінну, від інших, манеру гри. 

Ми вдячні новим фанатам, а також організаторам цієї чудової спортивної події за її високий рівень і комфорт. Окрема дяка спонсорам і друзям – громадській організації «Сєвєродонецьк – Комфортне місто», яка сприяла тому, аби наші футболісти потрапили на Чемпіонат України. 

Завтра на команду також очікує два матчі – з «АРПІ» (Донецьк) та з «Глорією» (Одеса).

Бажаємо завзяття і перемоги!