Анонси

СЄВЄРОДОНЧАНЕ ВІЗМУТЬ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЛІГИ ВЕТЕРАНІВ»

1 Червня 2020
60

IV Фестиваль футболу і культури «Kyiv Football Cup 2020» стане новим викликом для команди «СКВ-Комфортне місто» на футбольному полі. 

Він відбудеться у столиці України 2-5 липня 2020 року. Змагання пройдуть для вікової категорії 40+, в них візьмуть участь більше двадцяти команд. Серед них – «СКВ-Комфортне місто». 

У цьому році – це єдина спортивна команда, яка представить Луганщину на всеукраїнських змаганнях («Зоря» наразі тренується на базі Запоріжжя), а в майбутньому, і на міжнародних.

У ній вже кілька років поспіль грають відомі професійні спортсмени, ветерани першої та вищої ліги великого футболу і любителі, неодноразові переможці чемпіонатів Луганської області та учасники всеукраїнських турнірів, діючі тренери молодих луганських футболістів. Входить в команду ветеранів і голова асоціації футболу Луганської області Ігор Шопін. Серед членів команди – успішні керівники міста, творчі особистості, такі, як Валентин Науменко – учасник передачі «Х-фактор».

У нинішньому році наша команда стартувала в Чемпіонаті України з футзалу серед ветеранів. І ось за місяць – наступний турнір. А попереду – цікаві виїзди до Грузії на «Georgia Fest-2020» і до Іспанії на «Andalusia Fest-2021».

ФК «СКВ-Комфортне місто» – лідер ветеранського футболу Луганської області, неодноразовий переможець і призер різних турнірів з футболу та футзалу.

Громадська організація «Комфортне місто» бажає команді глядацького визнання і подальших перемог!