Діяльність "Комфортного Міста"

«Komfort city-fect»: початок гарної традиції

7 Жовтня 2019
Comfort City Fest - Комфортне місто Сєвєродонецьк
54

Минулої суботи на озері Чисте відбулося масштабне свято «KOMFORT CITY-FECT», організоване ГО «Сєвєродонецьк – комфортне місто». Сотні жителів обласного центру та його гостей побачили, яким може привабливим бути цей природний парк.

13 липня протягом усього дня – з десятої ранку до десятої вечора – усі заплановані заходи у рамках «KOMFORT CITY-FECT» пройшли «на ура!».

День розпочався зі своєрідної «зарядки» – виступом місцевих богатирів, спортсменів федерації силових видів спорту. Силачі з Сєвєродонецьку, Лисичанську, Кремінної, Харкова продемонстрували глядачам свої вміння і завзяття. Викликали подив і повагу своєю міццю, підіймаючи та пересуваючи предмети, набагато важчі за їх власну вагу, як-то величезні колеса автоваговиків. Успішно пройшов і відкритий обласний турнір з пляжного волейболу серед жінок, – чоловіки оцінили це захоплююче, привабливе і драйвове видовище, а переможці змагань отримали нагороди з рук голови правління ГО Олега Жебського.

На зміну спортивним вправам прийшли дитячі розваги. Малеча із захватом спостерігала за науково-популярною виставою «Аліса в Країні чудес». Сєвєродонецькі аніматори не лише додавали гарного настрою, а й демонстрували цікаві хімічні досліди, створювали гігантські бульбашки, спонукали маленьких учасників свята до пізнання оточуючого середовища.
На фестивалі для них працювали й інші локації – образотворчого мистецтва, аквагриму. Діти могли покататися на веломашинах та й інших популярних нині засобах пересування. Й звісно, пострибати на гірці та батуті, поласувати солодкою ватой й іншими смаколиками. А от дорослі віддали перевагу смачним шашликам. Імпровізоване кафе розгорнулося неподалік від головної сцени фестивалю – вмістило і нагодувало усіх бажаючих.

Ввечері на учасників свята очікувала музична програма і виступ популярного українського виконавця 2000-х EL Кравчука. Співак зазначив, що підтримує ідею благоустрою наших міст, радіє, що активні люди починають діяти. Тож він із задоволенням підтримує своїх друзів з громадської організації «Сєвєродонецьк – комфортне місто» і зичить їм подальших успіхів.

Родзинкою свята став і велетенський повітряний шар, що здійнявся над озером і набережною о 18-тій годині. Він дуже добре вписався у святкову картинку на Чистому та й увесь навколишній ландшафт. Цей подарунок від ГО «Сєвєродонецьк – комфортне місто» дозволив багатьом здійснити свій перший в житті повітроплавний досвід.

Містяни щиро сподіваються, що «KOMFORT CITY-FECT» стане традиційним.