Діяльність "Комфортного Міста"

Парку з английським характером – бути!

8 Жовтня 2019
English Club - Комфортне місто Сєвєродонецьк
160

Будівництво «Англійського парку» у Сєвєродонецьку, ініційованого школою «English club» планується розпочати восени 2019 року, а відкрити – влітку 2020 року. Вартість проекту складає мільйон гривень.

Підтримала яскраву ідею і громадська організація «Сєвєродонецьк – комфортне місто», і голова її правління Олег Жебський, зробивши суттєвий грошовий внесок у скарбничку проекту.

«Ми з радістю співпрацюємо з людьми, які хочуть змінити світ на краще і роблять це практично – у нашому місті. Колектив англійської школи «English club» – саме ті молоді люди, котрі не зупиняються на досягнутому. Зверніть увагу: їх школа – зразок високої міської культури, сучасного, вишуканого дизайну. То ж, вони є нашими однодумцями у царині створення комфортного, зручного, перспективного простору, – підкреслює Олег Васильович, – «English club» вчить і виховує дітей і молодь у класичному дусі. Через цей проект і інші мешканці Сєвєродонецьку виявили активність, щодо благоустрою міста».

Це буде затишний парк, спланований у формі прапора Великої Британії, що передбачає і дитячий майданчик, і міні-кінотеатр під відкритим небом, інші зони відпочинку, лавочки, озеленення, зручні та рівні «англійські» доріжки.

«Ми  мріємо вийти за рамки нашої школи та організувати перший у місті відкритий простір для дітей, молоді та дорослих, де можна буде розважатися всією сім’єю, знаходити нові знайомства, спілкуватися, відпочивати та отримувати мотивацію вивчати англійську мову, – говорить керівник «English club» Анастасія Муранова.

Збір коштів для реалізації проекту тривав на інтернет-платформі «Спільнокошт». Створення англійського парку у Сєвєродонецьку увійшло до 15 проектів, якими опікуватиметься ПРООН у Луганській і Донецькій областях. Але, аби механізм залучення фінансових ресурсів від міжнародних донорів запрацював, потрібен «стартовий капітал» 155 560 грн. В цьому разі, зазначає Анастасія, зокрема, фонд Дж. Сораса «Відродження» подвоїть суму. На початку вересня 2019 року необхідну суму акумульовано. Участь у фінансуванні взяло майже 200 осіб.

Втім, гроші збирали не лише в інтернеті, а й, так би мовити, оф-лайн. 1 вересня «English club» представив свій проект під час свята, організованого на озері Чисте ГО «Сєвєродонецьк – комфортне місто». Завдяки ній жителі познайомилися із діяльністю англійської школи і зробили свій внесок у створення «Англійського парку».

Для тих, хто грошима підтримав гарну ідею, викладачі провели лотерею, головним призом якої був безплатний місяць навчання в англійській школі.