Діяльність "Комфортного Міста"

Робимо Сєвєродонецьк комфортним

7 Жовтня 2019
Суботник - Комфортне місто Сєвєродонецьк
100

15 червня 2019 року за ініціативи громадської організації «Сєверодонецьк – комфортне місто», місцеві жителі разом з активістами ГО провели акцію благоустрою в одному з сєвєродонецьких мікрорайонів.

«Наша мета, – зазначив голова правління громадської організації Олег Жебський, – перетворити обласний центр Луганщини на місце, в якому хочеться жити. Ми хочемо показати, що зміни власноруч можливі. Я дуже втішений, що на наш заклик відгукнулися і жителі навколишніх будинків, і просто небайдужі мешканці Сєвєродонецька. І, ось, 80-й мікрорайон дійсно набуває цивілізованого вигляду і вже не скидається на ліс в центрі міста. Під час активної праці вдалося позбавити від сміття, бур’яну, хащів та чагарників біля 50 соток прибудинкової території».

Насправді, для подібного суботника потрібно зовсім небагато: інструменти, гарний настрій і запас прохолодної води, аби втамувати спрагу…Натомість, учасники акції (а їх зібралося близько сотні) впевнені, що головне для такого корисного заходу – аби його хтось організував. «До всього звикаєш – очі замилюються, навіть на думку не спадає, що все так просто і легко можна змінити», говорять містяни.

Олег Жебський зазначив, що ця акція – приклад і урок для місцевої влади, котра не лише сама демонструє пасивність щодо благоустрою, а ще й «не запалює» інших: «Ми будемо розповсюджувати таку практику й на інші райони міста і сподіваюсь, ініціативу підхоплять, – підкреслює голова правління ГО «Сєвєродонецьк – комфортне місто». – Втім маємо плани й щодо більш масштабних проектів. Місту бракує сучасних, обладнаних місць активного дозвілля і відпочинку. Потребують уваги і оздоблення занедбані перлини міста – його озера».

Участь у благоустрої 80-го мікрорайону взяв також народний майстерУкраїни Леонід Терещенко, котрий прикрасив територію 80-го кварталу однією зі своїх вуличних скульптур.