Громадянське суспільство

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТРИВАЄ

22 Жовтня 2019
Благоустрій - Сєвєродонецьк – комфортне місто
98

Як відомо, виборами життя не закінчується. 22 липня, на честь звільнення обласного центру від бойовиків у Сєвєродонецьку біля найбільшого міського храму відбулися висадка дерев та відкриття виставки місцевих фотохудожників. Організатори заходу запросили до участі в ньому усіх містян, а також кандидатів та їх команди, котрі брали активну участь у парламентських перегонах. 

Від команди ГО «Сєвєродонецьк – комфортне місто» участь в акції взяли довірені особи кандидата в депутати Олега Жебського Вікторія Шатілова і Андрій Бутенко. 

“Так, ми вкотре доводимо, що створення затишку, комфорту, наведення порядку – це не передвиборча примха чи тимчасове захоплення, а наша місія і стійке уподобання. Наша громадська організація робить місто комфортним, – зазначили вони. – Важливо використовувати будь-який привід для цього або ж взагалі не вишукувати його для щоденної кропіткої праці задля нашого  міста. Прагнемо, аби затишних, охайних місць ставало все більше. Приєднуємося до усіх конструктивних ініціатив”. 

Роботи з  благоустрою мають набути системного характеру і проводитися не лише активістами, підкреслюють усі учасники акції. 

Святковий захід відвідав і гість нашого міста Вахтанг Кікабідзе, він також долучився до створення нового скверу у Сєвєродонецьку. 

Наразі організатори події продовжують опікуватися цією територією на проспекті Космонавтів і повідомляють, що дерева й інші рослини отримують необхідний полив.