Громадянське суспільство

«МИ РАЗОМ» ПЕРЕМАГАЮТЬ ЗНОВУ

25 Жовтня 2019
85

Мало хто знає, що в нашому місті є творчий колектив людей з інвалідністю «Ми разом» при Сєвєродонецькому міському Центрі дитячої та юнацької творчості, в якому займаються діти від 14 років і старше. Місія творчого колективу «Ми разом» – зміна сприйняття людини з інвалідністю в суспільстві, прогрес в соціалізації людей зі складними діагнозами, творче вдосконалення. Це стає можливим завдяки підтримці начальника відділу освіти міськради Лілії Талдонової та директора Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості Аліни Костирі.

Колектив існує всього два роки, але за цей час його артисти взяли участь в двох Всеукраїнських фестивалях для дітей та юнацтва «Лицарі та панночки Луганщини», які проходили в 2018 і 2019 роках в Кремінній, в соціокультурному заході в рамках Всеукраїнського фестивалю для дітей та юнацтва «Восток-Схід-West» в 2018 р. в Сєвєродонецьку. Стали лауреатами X всеукраїнського фестивалю творчості людей з інвалідністю «На крилах творчості», який проходив 15-17 жовтня 2018 року в Дніпрі. Їх нагороджено дипломом за 1 місце в V ювілейному Всеукраїнському конкурсі-фестивалі таланту і краси для дітей та молоді з інвалідністю «Казкові мрії», який відбувся 3 червня 2019 року в столиці України.

         І ось, 18 жовтня нинішнього року група «Ми разом» повернулася з перемогою з  м.Дніпро, де посіла перше місце серед інших танцювальних колективів України та отримав звання Лауреата XI всеукраїнського фестивалю творчості людей з інвалідністю «На крилах творчості».

         Всі ці поїздки на фестивалі відбулися завдяки спонсорській допомозі голови правління ГО «Сєвєродонецьк – комфортне місто» Олега Жебського, генерального директора КП «СТРУ» Олексія Постільги.

       «І знову артисти збираються в дорогу. Учасників «Ми разом» запросили на Міжнародний фестиваль-конкурс «Сузір’я – Золота Європа», який пройде 26 і 27 жовтня в Харкові, – повідомляє керівник колективу Аліна Тимощенко, – Наші артисти разом не тільки на сцені і репетиціях: двічі в тиждень вони з задоволенням відвідують тренажерний зал в ДЮСШ №1, є учасниками різних спортивних змагань, шашкових турнірів і турнірів з боулінгу.

Також хлопцям подобається брати участь в різних міських культурних заходах, майстер-класах і вчитися робити щось своїми руками. 12 жовтня, учасники колективу і їх батьки підтримали акцію «Сквер за один день», і разом з активістами «Комфортного міста», із задоволенням саджали дерева і інші рослини».