Громадянське суспільство

НОВА ПЕРЕМОГА «СКВ – КОМФОРТНЕ МІСТО»

4 Серпня 2020
6

Минулої суботи відбувся черговий тур чемпіонату Луганської області з міні-футболу на відкритих майданчиках.

Цього разу  суперником «СКВ – Комфортне місто» була команда «Тайм», в складі якої переважають молоді гравці. Втім, це не завадило ветеранам продемонструвати бойові якості, міць і переможний дух.

Гра, як зазвичай, склалася видовищною, з великою кількістю красивих атак і гольових моментів. На початку матчу команда «Тайм» вийшла вперед, але потім двічі забивали гравці нашої команди – Всеволод Семенов та Євген Симбирьов.

Щоправда, у другому таймі суперники додали у швидкості і зуміли зрівняти рахунок. Але досвід й майстерність футболістів «СКВ – Комфортне місто» взяли гору і Олег Шкіря приніс перемогу – з рахунком 3:2. Таким чином, наша команда виходить в лідери в своїй групі.

У середу наші футболісти змагатимуться з наступним суперником – командою «Самсон-2». Гра очікується наполегливою ​​і захоплючою.

Громадська організація «Комфортне місто» традиційно підтримує ветеранів луганського спорту, вірить в їх перемогу і запрошує вболівальників 5 серпня о 19:30 на відкритий майданчик біля стадіону «Хімік».