Громадянське суспільство

ОЛЕНА ГЕРМАН: «ТАКОЇ ДОПОМОГИ – НЕ ПОТРЕБУЄМО!»

23 Січня 2020
56

Виконання міського бюджету у нинішньому році розпочалося з кардинальних заходів. Як ми розповідали у попередніх публікаціях, на демонтаж бігбордів, металевих та інших конструкцій у загальному «кошторисі» Сєвєродонецька закладено 41 713 грн. Тож комунальники з ентузіазмом почали освоювати ці кошти. 

Як повідомляє член правління ГО «Сєвєродонецьк – комфортне місто», голова правління ОСББ «Наш дім, 17» Олена Герман, 22 січня 2020 року співробітники міської аварійної служби приїхали у двір будинку за адресою вул. Космонавтів, 17 і зрізали встановлену біля одного з під’їздів дошку оголошень разом із урною. Зроблено це було без будь-яких попереджень, із посиланням на рішення комісії з благоустрою КП «Жилсервіс «Світанок».  

«Дошка з урною були встановлені в 2016 році, – уточнює Герман, – і ось через чотири роки комунальники схаменулися, що цей об’єкт існує несанкціоновано. Проте зрізали його хвацько і «санкціоновано». Виникає закономірне питання, чи мали вони право вчиняти таке на прибудинковій території ОСББ?»

Можливо, це їх новий «оригінальний» спосіб прибуткової діяльності –збір та здавання металобрухту. Або, таким чином, місцева влада почала реагувати на скарги, в яких йдеться про те, що ОСББ не мають підтримки від Сєвєродонецької міськради. Мовляв, ось й допомогли – позбавили від «зайвого»… 

До речі, дошка оголошень і урна були особисто зварені і встановлені одним з жителів будинку, членом правління ОСББ. Гроші на матеріали для дошки і урни (метал, фанера, фарба, електроди) зібрані мешканцями під’їзду.

Голова правління «Наш дім, 17» зазначає, що на їх прибудинковій території також встановлені нові лавочки, тож варто очікувати, що одного дня зникнуть й вони?! Чи спіткає така доля майно інших об’єднань співвласників багатоквартирних будинків? 

Інакше, ніж злодійством та мародерством такі дії аварійної служби не назвеш. 

Окрім того, складається враження, що у місцевої влади та виконавців їх дивних доручень «дещо викривлене» уявлення про благоустрій, принаймні воно не співпадає із загальноприйнятим баченням решти жителів Сєвєродонецька.