Громадянське суспільство

ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ ВІДЗНАЧИЛИ РАЗОМ

4 Грудня 2019
82

Дуже насиченим для друзів нашої громадської організації – творчої групи “Ми разом!” було 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. Артисти, які займаються під керівництвом Аліни Тимощенко на базі міського Центру дитячо-юнацької творчості, представили нову програму «Як Несмеяна Смеяною стала». 

Причому, побачити їх виступ в цей день змогли не тільки віддані шанувальники в ЦДЮТ, а й гості обласного урочистого заходу, присвяченого цьому дню, в сєвєродонецькому Палаці культури. Група «Ми разом!» відкрила його одним зі своїх кращих номерів.

Учасники театральної групи продовжують підкорювати сцену, в тому числі, й міжнародних конкурсів. Наприкінці осені вони дистанційно взяли участь у відбірковому турі фестивалю «Сузір’я «Золота Європа» і перемогли в номінації для людей з інвалідністю «Золота вишня».

«Не зважаючи, що це був не зовсім звичайний виступ, а знятий на відео, ми готувалися до нього по-справжньому. І журі відчуло і підкреслило музикальність, синхронність учасників, їх артистичність, – розповідає Аліна. – Ми вдячні всім нашим помічникам, що допомогли створити яскраву, гармонійну картинки і справити хороше враження на празьких організаторів фестивалю. Серед них, звичайно ж, постійні партнери колективу «Ми разом!» – громадська організація «Сєвєродонецьк – комфортне місто».

Сьогодні ми із задоволенням передали лист подяки з Чехії голові правління Олегу Жебському. Нашим артистам дуже подобаються яскраві костюми, які ми придбали завдяки команді «Комфортного міста». Сподіваємося, що наша дружба і співпраця триватимуть й надалі!»

У свою чергу, «Комфортне місто» бажає сил і натхнення своїм підшефним, наша громадська організація з особливим трепетом підтримує цих невтомних артистів і чекає від них нових творчих успіхів!