Громадянське суспільство

СРІБНА ПЕРЕМОГА СЄВЄРОДОНЕЦЬКИХ ФУТБОЛІСТІВ

6 Липня 2020
34

З сріблом повернулася «СКВ – Комфортне місто» з IV турніру з футболу серед ветеранів «Kyiv Football Cup-2020».

Другий ігровий день, 5 липня, розпочався з чверть фіналу. У матчі з «ФАБУ» сєвєродончани перемогли з рахунком 2:0. Голи у ворота суперника забили Семенов і Шкіря.

Півфінал відбувся трохи пізніше, проти «СКВ – Комфортне місто» грала київська команда «Магазин круїзів». Напередодні вони посилили свій склад, після перемоги над командою Кривого рогу по пенальті. У сєвєродончан також відбулася заміна голкіпера, до воріт став Павлов. І у матчі з нашою командою також дійшли до серії пенальті. «Комфортне місто» перемогло з рахунком 3:2. Автори голів: Семенов, Сушко, Шкіря.

У фіналі грали з київською збірною ветеранів футболу «Vestfrost». Матч закінчився з рахунком 1:0, на користь киян. Проте, наші футболісти змагалися дуже потужно і гідно. Втім, перевага суддів була на боці столичних футболістів. Не вистачило сєверодонецькій команді й однієї хвилини, на яку з не з’ясованих причин скоротився другий тайм.

На думку команди, можна було показати й кращий результат. Проте, і ІІ місце в першій лізі – дорогого коштує. Футболісти вже отримали запрошення на наступні чемпіонати.

Вони дякують громадській організації «Сєвєродонецьк – Комфортне місто», її лідерам Олегу Жебському і Андрію Блінову за можливість участі в турнірі і прекрасні умови, створені для спортсменів.

Команда ставить завдання на перспективу: привезти золото з чергових престижних змагань. Два срібла – київське і одеське – вже у скарбничці команди.

Кращим гравцем турніру в команді визнано Всеволода Семенова. Він без замін відіграв усі матчі, був активним у вирішальних гольових ситуаціях.

Сєвєродонецькі ветерани футболу змогли зануритися у справжню футбольну атмосферу, грали разом з учасниками чемпіонатів Європи, членами збірної України на одному полі – це особливі відчуття.

Група В, до складу якої після жеребкування увійшли сєвєродончани, на думку глядачів і суддів, була найсильнішою на нинішньому чемпіонаті: за результатами всі чотири команди виявилися у призерах.

Так команда «Дніпро» у вищій лізі зайняла 3 місце, «Володимирівка» – чемпіон. При цьому «СКВ – Комфортне місто» з «Дніпром» зіграв в нічию, та й історія матчів з волинянами також демонструє високий рівень гри нашої команди.

Наразі наші починають готуватися до нових змагань, а ми чекаємо на їх нові перемоги!