Громадянське суспільство

СТАРТУВАЛА НОВА КАДЕНЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

18 Червня 2020
40

Представники ГО «Комфортне місто» увійшли до складу нової громадської  ради при облдержадміністрації.

Вчора, під час загальних зборів з 62 кандидатів до головного дорадчого органу Луганщини обрано 36 осіб. 

Серед них: член правління нашої організації Андрій Бутенко, який також представляє «Сєвєродонецький клуб екстремального відпочинку «Авангард» і Ганна Лічман, член команди та знаний в області інструктор кінезіології. 

Андрій вже має досвід роботи у попередньому складі ради, де опікувався питаннями енергетики. Для Ганни – це новий напрям діяльності. Втім, їх очікування доволі оптимістичні. 

– Оскільки в Луганській області відсутня обласна рада, – зазначає Бутенко, – наш громадський інститут певною мірою має виконувати її функції, зокрема, щодо представлення та захисту інтересів наших земляків. 

Члени «Комфортного міста» підкреслюють, що нова рада значно помолодшала та сподіваються на конструктивне співробітництво та взаємодію усіх активістів області. 

Голова ЛОВЦА Сергій Гайдай, що привітав учасників зборів, підкреслив важливість налагодження діалогу між владою та громадянським суспільством для  спільного втілення амбітних планів по відновленню Луганщини.

Протягом місяця члени громадської ради мають обрати голову, сформувати комісії та робочі групи. Термін повноважень нового складу – два наступні роки.