Громадянське суспільство

ВАНДАЛІЗМ, ЯК НАСЛІДОК ЗАГАЛЬНОЇ НЕКЕРОВАНОСТІ

3 Лютого 2020
Комфортне місто Сєвєродонецк - ВАНДАЛІЗМ, ЯК НАСЛІДОК ЗАГАЛЬНОЇ НЕКЕРОВАНОСТІ
66

Протягом минулого року громадська організація «Комфортне місто» активно займалася благоустроєм Сєвєродонецька. У рамках співпраці з ОСББ проводилися масові суботники, встановлювалися лавочки і урни, було відновлено освітлення на деяких прибудинкових територіях.

Однією з адрес, де з’явилися нові лавочки, став будинок 7-а по вулиці Космонавтів. Члени ОСББ «Промінь» до недавнього часу із задоволенням користувалися таким благом цивілізації, але буквально тиждень тому, мешканці звернули увагу, що лавку біля 8-го під’їзду хтось намагався демонтувати. Особливе занепокоєння підігрівалося інформацією про те, що нещодавно міські комунальні служби «перейнялися» долею подібних «малих архітектурних форм». Правда, пізніше з’ясувалося, що таке поводження з чужою власністю, швидше за все – просте побутове хуліганство.

Ось що розповіла Людмила Мараховська, мешканка будинку по вул. Космонавтів, 7-а: «Останнім часом наш будинок піддається атаці якихось темних особистостей, за нашими припущеннями, наркоманів. Довелося, навіть, кімнатні квіти прибрати з під’їздів. Прикро бачити, як намагаються зруйнувати те, що зроблено нами та для нас від чистого серця. Лавочку з незрозумілих мотивів спробували просто вирвати з землі. Ми звернулися до членів нашої партнерської громадської організації з проханням відремонтувати конструкцію і відразу ж отримали позитивну відповідь».

На сьогодні лава біля під’їзду надійно укріплена, і, зі свого боку, команда «Комфортного міста» дякує мешканцям будинку за пильність. Звичайно ж, боротися  із вандалізмом, як і з іншими негативними явищами, на жаль, частими в нашому сьогоднішньому житті, ми зможемо тільки разом.

Якщо Сєвєродонецьк буде розвиватися не всупереч чинній владі, а завдяки новим людям, що беруть на себе відповідальність за все, що відбувається, за нормальне соціально-економічне середовище, реалізацію цільових програм, подібні випадки перестануть бути нормою.

Необхідно повернути контроль над кримінальною ситуацією в нашому місті, вимагати від влади дієвих превентивних заходів.