Робота місцевої влади

«Рівень реалізації проектів міста, які фінансує держава, не дотягує до 50%»

13 Листопада 2019
Міст - Комфортне місто Сєвєродонецьк
126

КОШТИ ДФРР СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ НЕ ПОТРІБНІ? 

«На погоду сподівайся, та й сам до роботи берися», так можна перефразувати відомий народний вислів. «Якщо погода дозволить…» – цю «мантру» міська влада повторює все частіше. І з опаленням місту пощастить, якщо на дворі буде тепло, і з проектами поталанить, які терміново добудовуються, допоки не ліг перший сніг.

Як відомо, у 2019 році у державному бюджеті було передбачено 101,99 млн. грн. для реалізації семи проектів у Сєвєродонецьку. Станом на кінець жовтня до міської казни надійшло 73,96 млн., втім використано менше половини цієї суми – лише 32,08 млн. грн.  

Виконувач обов’язків міського голови на початку листопада відвідав один з цих об’єктів – заплавний міст №1, який є лідером серед інших – тут засвоєно близько 60% грошей. Чиновник запевнив, що лише метеоумови можуть стати на заваді вчасному (до 31.12.2019 року) завершенню реконструкції.

Що ж до інших – їм навіть «небесна канцелярія» не допоможе. Приміром, рівень будівельної готовності двох сєвєродонецьких шкіл №10 та №13, де відбувається їх термомодернізація, складає лише 15%.

Не розпочаті роботи на тенісних кортах, на ремонт котрих держава надає 9,96 млн. грн. З урахуванням дати на календарі, найімовірніше, ці гроші для міста будуть втрачені.   

У ситуації, коли «ніхто нікуди не поспішає», центральне керівництво зробить певні висновки, а втратять від нерозторопності місцевої влади, знову таки сєвєродончане.