КОМФОРТНЕ МІСТО: ВІД ТРЕНДУ – ДО БРЕНДУ

22 Жовтня 2019
87

«Як ви човника назвете, так він вам і попливе», знайома фраза з веселого мультика насправді дуже вірна. Ім’я, зовнішній образ людини, компанії, організації – виключно важливі. Від правильного позиціонування залежить, чи буде суб’єкт пізнаваний, відомий, популярний. Ми серйозно підійшли до візуального втілення ГО «Сєвєродонецьк – комфортне місто». Воно враховує останні тенденції в сфері найменувань та дизайнерських рішень, в ньому використані модні кольорові та стилістичні рішення. Тобто у тренда «Комфортне місто» є всі шанси стати великим брендом в громадському і політичному просторі області та України.

Кожне співтовариство проходить певні етапи розвитку. Не виняток – і громадська організація «Сєвєродонецьк – комфортне місто». За нашу не дуже довгу історію коло однодумців перетворилося на дієвий колектив, здатний змінювати навколишній світ.

Спочатку нами рухав емоційний порив, небажання миритися з тим, що твориться в Сєвєродонецьку; пекуче відчуття справедливості, незгода зі свавіллям; природна реакція на бездіяльність нинішньої влади міста, її байдужість до долі жителів.

Це об’єднання було природним, можливо, в чомусь наївним, але відкритим і сердечним. Про це, власне, і був наш перший логотип. У ньому превалювало серце, інші впізнавані, тобто рідні для всіх сєвєродончан, силуети підприємств, скверів і будівель. У ньому було наше бажання об’єднати земляків в одну велику родину на фундаменті взаєморозуміння, спільних дій.

Ми почали реалізовувати локальні проекти, підтримувати небайдужих і неспокійних, якими є й самі. Від прибирання прибудинкових територій міських кварталів до облаштування великої зони відпочинку на озері Чистому. Від приватної допомоги окремим містянам, які потрапили в біду, до підтримки ОСББ, творчих колективів, школи англійської мови.

Масштаб дій і кількість прихильників Комфортного міста – зросли.

Тепер образ, з яким асоціюється «Сєвєродонецьк – комфортне місто», це вже не окрема сім’я, а ціле співтовариство, команда. Організація подорослішала, стала більш урбаністичною, зберігши при цьому правильні, сімейні цінності. І цю властивість, безумовно, відображено в нашому новому іміджі.

Він став більш просунутим, сучасним, лаконічним. І цілком відповідає тенденціям європейського дизайну, коли зовнішня простота приховує глибокий сенс.