НАШІ ЦІННОСТІ

22 Жовтня 2019
91

Справжня особиста свобода та щастя неможливі без економічної свободи і безпеки.  

Тільки економічно сильне місто здатне зробити людей заможними, вільними, щасливими. Сприяння розвитку економіки – одне з основних завдань влади.  

Економічно сильним місто може бути тільки у правовій демократичній державі з високо розвинутим громадянським суспільством, чесною конкуренцією, недоторканою приватною власністю, чесним правосуддям та розвинутими свободами людини. Економічно сильним місто не може бути без високоосвічених, здорових, культурних, підприємливих людей.

Розвиток забезпечує не популізм, а раціональний прагматизм, заснований на спільному бажанні жити в достатку, за законом та справедливістю.

Якісне керування містом неможливе без залучення до нього якомога ширших верств населення, тісної співпраці з бізнесом та громадянським суспільством.  

Кожен інвестор, кожен підприємець, кожен працівник та людина, яка робить наше місто кращим повинна отримувати усіляку допомогу зі сторони влади.

Основною функцією місцевої влади є надання високоякісних послуг населенню та бізнесу з боку комунальних підприємств, установ та організацій у найбільш ефективний та індивідуалізований спосіб.  Прозорість, відповідальність та небайдужість до справ кожного має бути її головними принципами.

Для здолання корупції народ повинен обирати та мати можливість у будь який час відкликати з посад не лише депутатів різних рівнів, а й високопосадовців, чиновників, суддів.