Робота місцевої влади

ДОРОГІ ДОРОГИ

27 Лютого 2020
51

Небезпідставно експерти нашої громадської організації мають сумніви щодо прозорості та якості договорів та закупівель, що укладаються Сєвєродонецькою міськрадою. Черговим підтвердженням цьому став пост-ремонтний стан асфальтового покриття на перехресті вулиць Гоголя та Лісової.

Капітальний (згідно з документацією) ремонт цієї ділянки здійснювало «Лисичанське спеціалізоване управління №10» (керівник О.В. Данильченко) за 409 308 бюджетних гривень. Гроші не малі, і можливо з такими витратами можна було б змиритися, якби не наслідки цього капремонту, що буквально «пробилися»  на поверхню. 

Кадри «відразу після ремонту» і «три місяці по тому» наочно демонструють якість виконаної роботи. Звернув увагу на такий промовистий фото-факт член правління ГО «Комфортне місто – Сєвєродонецьк» Аркадій Коростельов, на своїй сторінці в Фейсбуці.

Примітно, що першим відреагував на цю інформацію сєвєродончанин Михайло Трушкін, який написав буквально наступне: «Аркадій Валерійович, спасибі за справедливе зауваження про якість виконаних робіт, зроблених ЛСУ- 10! Згідно договору і даних нами гарантійних зобов’язань, ми повністю усунемо всі недоліки за свій рахунок!!! Не помиляється той, хто нічого не робить!!!», – так резюмував свій пост Михайло.

З точки зору кризових комунікацій, його реакція на критику – швидка і правильна. Правда, звучить вона як виправдання школяра, котрий вчергове  порушив елементарне граматичне правило, але все-ж таки тхне цинізмом.

Очевидний брак назвати помилкою можуть хіба що аматори, що за власною ініціативою залатали вибоїни, а не фахівці, що професійно займаються ремонтом будівель, доріг, термомодернізацією, і взяли за свою роботу чотириста тисяч. Якими є «Лисичанське спеціалізоване управління №10».

У будь-якому випадку, ми сподіваємося, що обіцянка, дана Трушкіним, буде виконана. А на якість всіх підрядних робіт нарешті зверне увагу їх безпосередній замовник – Сєвєродонецька міська рада.