Робота місцевої влади

КП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЛІФТ» ДЕМОНСТРУЄ ОЗНАКИ ІСТЕРИКИ

10 Грудня 2019
133

«Астанавітєсь!», – звертається комунальне підприємство до представників ОСББ обласного центру, дещо у дивний спосіб. 

Історія зі зміною підприємства, що здійснює послуги з обслуговування ліфтів у Сєвєродонецьку, набирає обертів. 

Як ми повідомляли, першою наважилася відмовитися від послуг сєвєродонецького монополіста і обрати іншого підрядника – підприємство «Спецсервіс АДС», голова правління ОСББ «Курчатова, 5». Вікторія Шатілова в цьому рішенні керувалася економічною доцільністю та рівнем якості наданих послуг. 

Наприкінці осені вона звернулася до директора КП з листом щодо припинення діючого договору з 1 грудня 2019 року. Отримала відмову. 

Після цього ситуація набула широкого розголосу, дехто з керівників ОСББ вирішив піти шляхом Шатілової, з іншого боку, «Сєвєродонецькліфт» розпочав кампанію з дискредитації, як об’єднань співвласників будинків, так і свого можливого конкурента. 

Черговою атакою в цій неоголошеній війні стала поява дивних листівок у будинках ОСББ, а об’єктами цієї атаки – їх жителі. 

КП «Сєвєродонецькліфт» на фоні привітань з Новорічними святами (до початку котрих ще, як мінімум, два тижні) і амбітним твердженням: «З нами Бог!», закликає мешканців до розсудливості. Мовляв, ваші голови «хочуть зекономити та …наймають пройдисвітів».

Напевне, підприємство «Спецсервіс АДС», котре має великий досвід роботи у межах України, у кращому, для КП, випадку, мало б образитися за таке визначення, а в гіршому – подати на нього до суду за приниження гідності, честі та ділової репутації. 

Втім, сам факт подібної листівки свідчить, що «Сєвєродонецькліфт» категорично не сприймає ринкових засад, конкуренції та непокори. 

На сьогодні вже десять ОСББ міста, зі слів Шатілової, повідомили про наміри припинити співпрацю з сєвєродонецьким КП з 1січня 2020 року. На цей тривожний дзвінок місцеві ліфтовики вміють реагувати лише контрпропагандою, не замислюючись, з яких причин  споживачі відмовляються від їх послуг. Але, обмежувати свободу вибору постачальника послуг – не є їх компетенцією. 

Можливо, вже  час самим знайти власні недоліки і щось змінити у політиці щодо усіх жителів міста, які стали заручниками нездорових амбіцій та апетитів «Сєвєродонецькліфта».