Робота місцевої влади

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ДЛЯ НАСТУПНОЇ ВЛАДИ

26 Грудня 2019
111

У роботі нинішньої влади важко виявити позитивні зрушення, але один незаперечний плюс все ж таки є. Своєю діяльністю вона формує актуальний порядок денний на майбутнє, для реальних змін системи управління міським господарством. З одного боку, демонструючи, як не треба робити, з іншого показуючи, що саме потрібно зробити в першу чергу, коли до міськради прийдуть нові люди, які думають про наше місто.

Так формується певна передвиборча програма з конкретним наповненням. Для тих, хто дійсно хоче змінити ситуацію в обласному центрі, позбутися корупції, неправомірних рішень, зловживань. Вже сьогодні команда «Комфортного міста» бачить, що серед її пунктів обов’язково повинні бути:

  1. Вільний доступ громадян до інформації про безкоштовні послуги, безкоштовні ліки і матеріали, про ціни на платні послуги на сайтах комунальних підприємств та установ і там, де надаються ці медичні, комунальні, соціальні, адміністративні та інші послуги.
  2. Основний акцент роботи контрольно-ревізійного відділу міськради та заступника міського голови, який курує ці питання, – отримання та миттєве реагування на інформацію містян про неправомірне стягування або вимагання плати за те, що внесено до переліку безкоштовних послуг або ліків, або за ціну більшу, ніж затверджена.
  3. Інвентаризація медичного обладнання в КП, аудит його руху за бухгалтерським обліком.
  4. Перевірка правомірность усіх процедур приватизації і здачі в оренду майна містян. Аудит роботи Фонду комунального майна.
  5. Перевірка ремонтів кабінетів і адмінбудівель на суму понад 100 000 грн.
  6. Повернення земельних ділянок, переданих, нібито для торгівлі, комунальним підприємствам міськради. Виділення їх бізнесу, шляхом проведення прозорих аукціонів.
  7. Перевірка балансу спожитого котельнями бюджетних установ палива і оплаченого за бюджетні гроші тепла.
  8. Проведення тотальної інвентаризації комунального майна, комунального житла і аудит його руху по балансах держустанов і КП.
  9. Проведення розслідування, чому до цих пір не оформлено право власності на все майно громади, з внесенням до державного реєстру майнових прав (відповідно до законодавства), що дозволило б контролювати його функціонування, і, отже, не допускати зловживань.

Всі ці пункти базуються на аналізі дій влади щодо комунальних підприємств, майна, спираються на відкриті дані про розподіл бюджетних коштів, на рішення сесій з приводу принципових для розвитку Сєвєродонецька питань. Детальніше розповідатемо про це у наступних публікаціях. Слідкуйте за нашим сайтом comfortcity.org