Робота місцевої влади

ПРАЦЮВАТИ НА КОРИСТЬ – МІСІЯ ЗДІЙСНЕНА

17 Липня 2020
14

15 липня відбулося чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міськради. Нарешті чиновники з річними зарплатами понад 700 тис. грн. змогли забезпечити своєчасне розміщення своїх рішень на офіційному сайті.

По-перше, звертає на себе увагу те, що документів для роботи у поточному році помітно менше, ніж за аналогічний період 2019-го, а витрат на зарплати помітно більше.

По-друге, згідно до рішень №481-484, місто втратить ще 58 дерев до сотень вже знищених.

Але, чомусь в жодному з подібних документів не вказано, що ж робити з тим матеріалом, який утворюється в результаті  цих операцій з легенями нашого міста. Відомо, що деревина є активом, який може  приносити кошти до бюджету… У нашому випадку, вона, звичайно, також  використовується, тільки з метою особистого збагачення.

Наступній владі варто дуже уважно перевірити законність поводження з зеленими насадженнями і дати правову оцінку діям людей за це відповідальних, порахувати збитки від безкоштовного використання міських ресурсів. 

Так само варто перевірити законність підготовки, прийняття та виконання рішень, які передбачають перерозподіл бюджетних коштів.

Викликає інтерес і рішення № 476 «Про безоплатну передачу майна з балансу комунального підприємства «Житлосервіс «Світанок» на баланс КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» Сєвєродонецької міської ради». Йдеться про чотири лавочки, вартістю 4 000 грн. за шт. 

Хочеться побачити ці об’єкти, оскільки їх ціна здається «трохи» завищеною…

І в якості «ліричного» відступу: прозорість і чесна конкуренція в усіх процесах творять дива на відміну від закритості, брехні і шахрайства.

В українській новинній стрічці днями з’явилася інформація щодо прозорої приватизації столичного готелю «Дніпро». З якої, за словами Президента, стартувала програма Великої приватизації.

У торгах взяли участь 29 компаній. З початкового 81 мільйону ціна в результаті чесної і відкритої конкуренції збільшилася до 1,11 млрд. гривень, тобто в 13,7 разів. Насправді це свідчить про інвестиційний потенціал України, про віру в її майбутнє. Крім того, такий факт нагадує, що практика відкритої, чесної конкуренції у закупівлях може давати значну економію спільних коштів, а відкрита і чесна продаж майна, конкурентна передача міського майна і землі в оренду – чималі додаткові доходи.

Як наслідок, чесний, справедливий, раціональний, прагматичний та ефективний розподіл фінансових ресурсів забезпечує комфорт на міських вулицях, у дворах і в будинках.

Тож, оцінюйте наших місцевих політиків, котрі вже у владі або на шляху до неї виходячи з того, чи чесні вони з вами, чи мислять раціонально і прагматично, або займаються популізмом, залишаючи важливі питання життя Сєвєродонецька на потім, тим самим позбавляючи його майбутнього. Чи ефективні вони, тобто намагаються вирішити проблему якісно і з найменшими витратами або призначають собі найвищу в Україні зарплату, шукають хорошу ціну на ринку або призначають своїх за завищеними цінами і з сумнівною якістю.