Робота місцевої влади

ПРАВО ОБИРАТИ БІЗНЕС-ПАРТНЕРА КАРАЄТЬСЯ …НЕ ЗА ЗАКОНОМ

19 Листопада 2019
Лифт - Кофмофртне місто Сєвєродонецьк
156

18 листопада в будинку ОСББ «Курчатова, 5» зупинені всі ліфти. Сталося це без попереднього повідомлення, зазначила голова правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку Вікторія Шатілова.

«Прагнення до самостійності обходиться занадто дорого, – зазначає вона, – але ми готові платити цю ціну. Такий крок з боку КП «Сєвєродонецькліфт» надає нам всі підстави вимагати дострокового розірвання договору щодо обслуговування ліфтового господарства. Я готую офіційного листа з цього приводу і сьогодні ж передам його керівнику комунального підприємства».

Вікторія Шатілова впевнена, що подібні маніпуляції не можуть зупинити ринкових відносин між постачальником і споживачем послуг, і сєверодонецькому «монополісту» доведеться поступитися. Вона пов’язує небажання розривати існуючий договір з можливим його невиконанням в повному обсязі з боку «Сєвєродонецькліфта».

«Ми готові укласти договір на обслуговування ліфтів з іншим підприємством, яке гарантує прозорі, повноправні стосунки між нами. Підприємство «Спецсервіс АДС», що працює по всій Україні, готове до співпраці, причому їх цінова політика більш прийнятна (на 33% менше, ніж у сєверодонецького КП) », – підкреслює Шатілова. 

Здається, після подібного інциденту з «Курчатова, 5», КП «Сєвєродонецькліфт» варто побоюватися «сніжної лавини» відмов від співробітництва з боку ОСББ, яка може накрити його з головою.