Робота місцевої влади

ВИРІШИЛИ І ПОСТАНОВИЛИ

24 Липня 2020
12

22 липня 2020 року відбулося чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міськради, яке знову зазначено цілу низку вельми цікавих рішень.

Так, рішенням № 488 про визначення умов оплати послуг членів Наглядових рад комунальних підприємств, що функціонують як загальна власність територіальної громади м. Сєвєродонецька, оплата праці названих збільшується в ДВА рази, в порівнянні з встановленим попереднім рішенням № 802 від 17.07.2019 року.

До слова, заохочення призначене без звіту про виконану роботу. Обов’язок платити такі гонорари покладається на 11 місцевих КП.

З огляду на те, що контракти з членами наглядових рад укладені на 10 років, подібне щорічне зростання винагород місто може просто не потягнути. Разом з тим, ефективність роботи наглядової ради на благо підприємств, а тим більше на благо містян, однозначно, нульова. Звітів наглядової ради, як органу, який контролює діяльність суб’єктів господарювання від імені їх власників не спостерігається. А ось порушення з боку КП, не економне використання наших спільних ресурсів – часто-густо. До цього ж можна додати нецільове використання коштів, невиконання фінпланів за рахунок нестримного зростання адміністративних витрат, роздуті штати і ін.

«Благословляється» виконавчим комітетом і реформування, а простіше кажучи, знищення єдиної аварійно-диспетчерської служби. Цілий ряд рішень стосується передачі її майна на баланс КП «Житлосервіс «Світанок», зокрема, автомобілів, насосів, інструментів. Що зрозумілим чином ставить хрест на подальшій долі аварійки. І відбувається це, знову-таки, з мовчазної згоди наглядової ради.

Рішення № 499 «Про внесення змін до рішення № 399 від 23.07.2020 р. «Про проведення міських заходів, присвячених 86-й річниці від дня заснування Сєвєродонецька та Дня хіміка» зрушує терміни святкування Дня міста, невблаганно наближаючи його до дати місцевих виборів. Звичайно ж, під серйозним приводом, «через коронавирус», з яким нібито бореться місцева влада… Та так «добре», що з квітня нинішнього року не може придбати продуктові набори для вразливих верств населення на 3,5 млн. грн., при передбачених цільовою програмою, як мінімум, 15 млн. грн.

У зв’язку з вищенаведеним і виникають сумніви, чи стане 4.10.2020 р. святом для всіх сєвєродончан, чи індивідуальним піаром для окремих чиновників і депутатів? 

Додамо до того ж, що містянам він обійдеться в 1 120 000 бюджетних гривень.