Робота місцевої влади

ВИТРАТИ НА МЕДИЦИНУ СЯГНУЛИ 30 МЛН.ГРН.

13 Травня 2020
26

Після невеликого перепочинку (перевиконання на 401 тис. грн. тиждень тому), на початку травня знову спостерігається невиконання дохідної частини бюджету. За тиждень невиконання дохідної частини міського бюджету склало 2,4 млн. грн., з початку року – 24,9 млн. грн. Бюджет Сєвєродонецька не виконано на 8,3%.

При цьому, якщо брати перший тиждень кожного місяця, то 7 днів травня виявилися найкращими за доходами, але як бачимо, цього недостатньо.

На тлі невиконання плану по доходах бюджету, його поганої динаміки, на тлі загальних доходів за тиждень, з трансфертами з державного бюджету це 22,4 млн. грн., маємо рекордні цього року витрати за тиждень – 50,6 млн. грн. Цей розрив збільшив дефіцит бюджету, довівши його до суми 36,2 млн. грн., який поки що покривається наявним залишком грошей на початок року.

Основним «винуватцем» зростання витрат є охорона здоров’я з рекордними витратами за тиждень в 29 млн. грн. 

Також, на сьогодні вже використано 42,3 млн. грн. з 172 млн. грн. бюджету розвитку.

Нагадаємо, що до 19 квітня чиновники уклали непрозорих договорів на суму 153 млн. грн., більшість з яких утворюють «навіс» з боргів, за які потрібно розраховуватися, збільшуючи дефіцит на тлі невиконання плану по доходах. Ці договори, як великий насос викачують гроші з казни Сєвєродонецька, ставлячи під загрозу фінансування захищених статей, освіти, медицини, спорту, обнуляючи рахунки міського бюджету на наступний рік. Таким чином, з бюджету розвитку в 2019 році викачали 250 млн. грн.

Вже зараз фіксується найнижчий залишок грошових коштів на рахунках міста. Ймовірно, на 8 травня він скоротився до 76 761 170 грн.

Більше новин на сайті Комфортного міста