Робота місцевої влади

ЗГОРІЛА ХАТА, ГОРИ Й САРАЙ

13 Липня 2020
23

До сих пір не опубліковане рішення виконкому щодо виділення коштів на боротьбу із наслідками пожежі навколо Сєвєродонецька. Це рішення більше схоже на піар, принаймні, до тих пір, поки не запрацює міська рада та її бюджетна комісія. Але чиновники роблять все, щоб такого не сталося і в цьому проявляється їх справжнє обличчя, обличчя лицемірів і шахраїв. Мабуть, вони очікують, поки волонтери впораються з виниклими проблемами самотужки. До слова, минулого тижня з 55 питань порядку денного, розглянутих членами виконкому в ході чергового засідання, опубліковано тільки 32.

На минулому тижні також не спостерігалося будь-яких закупівель, пов’язаних з підготовкою міста до опалювального сезону. Хоча прогнози щодо можливих проблем із системою опалення дуже схожі на стовідсоткові…

З огляду на те, що дохідна частина міського бюджету не виконана на 20 млн. грн. і в ньому не закладені витрати, пов’язані з Громадським бюджетом, очікувати фінансування заявлених містянами проєктів навряд чи доводиться. Хоча голосування серед сєвєродончан з вибору ідей, які будуть реалізовуватися, активно ведеться.

А ось грошей для подальшого благоустрою міської ради – вистачає. На даний момент витрачаються вони на кондиціонери та їх установку, а слідом за ними підуть витрати із загальної скарбниці на обслуговування і споживання електричної енергії. Договір укладено з ФОП Димніч Ю.С. Вартість кондиціонера OSAKA CTV-09HH – 9 800 грн., послуги з установки – 2 200 грн. Звичайно ж, покупка пройшла без проведення торгів та без спроби знизити ціну.

За непрозорими договорами, без пошуку кращої ціни на ринку, з бюджету також буде витрачено 1 011 053 грн. на капітальне будівництво мереж освітлення дороги по вул. Об’їзна і 1 333 524 грн. на капремонт тротуарів внутрішньоквартальних доріг.

Не відстає з витратами і саме фінансове управління, яке при зростанні витрат на зарплату по підрозділу на 77% до 2018 року і 25% до 2019 року, купує крісло Marin за 3 096 грн. Як то кажуть, у багатих свої чудасії.

Може буть, комусь здасться, що це дрібниці, але такі дрібниці на рік обходяться містянам в мільйони гривень.

Під час закупівлі КП «Житлосервіс «Світанок» металевих дверей для теплопунктів житлових будинків (з установкою) з початковою ціною 2 240 000 грн. відхилено переможця, що дав 699 000 грн. і учасника, який посів друге місце з 700 000 грн. Чекаємо, що буде далі.

З другого разу відбулася-таки закупівля відділом освіти обладнання для громадського харчування. Спочатку, при заявлених 1 400 000 грн., переможець торгів запропонував 1 133 161 грн., але виявився не при справах.

І ось, у «другому турі» переміг той, хто «ближче до тіла» – ТОВ «Новітні освітні технології» з сумою 1 388 934 грн. Як бачимо, северодончани втратили 255 773 грн., або майж