Робота місцевої влади

ЗООПАРК? «ЦИРК» ТА Й ГОДІ!

20 Лютого 2020
55

Бажання комунальних підприємств займатися специфічною діяльністю важко пояснити і зрозуміти. 

Співробітники ритуальної служби прагнуть торгувати овочами і фруктами, водники будувати та експлуатувати катки і атракціони, аварійники і диспетчери мають намір започаткувати зоокуток! 

Рішенням №117 виконкому міськради від 18 лютого 2020 року комунальному підприємству «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька» дозволено розміщення тимчасових споруд зоокутка за адресою: м. Сєвєродонецьк, парк культури та відпочинку в районі оз. Паркове.

Згідно з текстом рішення, воно прийняте на виконання порядку, визначеного Наказом Мінрегіону України 21.10.2011р. «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності». Цей Порядок визначає механізм розміщення тимчасових споруд, втім, звісно, він не пояснює, яким чином утримання зоологічного кутка стосується діяльності сєверодонецького комунального підприємства. 

Втім, таку нестиковку можна легко виправити, так само, як міські депутати вже вчинили, додавши до переліку видів діяльності «Сєвєродонецькводоканалу» пункти щодо функціонування спортивних споруд та атракціонів. Не дивуймося, якщо й у статуті аварійно-диспетчерської служби з’явиться щось на кшталт: «утримання диких звірі в умовах міських джунглів». 

Чи насправді це підприємство збирається займатися подібною діяльністю? І чи хтось з числа платників податків надавав їм повноважень використовувати бюджетні кошти таким чином? 

Напевне, аварійники можуть займатися підприємництвом, але чому у такій специфічній та не притаманній собі сфері? Хіба що у КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька» працюють колишні викладачі біології та прихильники Гринпису…

Виходячи з рівня «благоустрою» зон відпочинку у нашому місті, загального занедбаного стану Сєвєродонецька, комунальники легко можуть «заробити» собі статтю за «жорстоке поводження з тваринами». Може, краще не ризикувати?